Vize

Každý  hráč, nebo brankář má svoje uplatnění. Naší úlohou je vycítit a rozpoznat jeho talent, na základě kterého je potřebné  kvalitně a specificky pracovat.

Firemní filozofie je založena na tom, že dosáhnout nejvyšší úrovně může i mládežnický brankář z nižší soutěže, když bude mít kvalitní tréninkový proces a plán a samozřejmě rozhodující je i pracovitost jednotlivce.

Naše společnost spolupracuje s nejsilnějšími partnery, ať už manažery, sponzory, skauty ,nebo fotbalovými speciálkami. To znamená, že našim svěřencům poskytujeme ten nejlepší možný servis a starostlivost.

Rádi bychom se časem prosadili v co největším počtu  klubů a dostali se i do povědomí rodičů, protože  z vlastní zkušenosti víme ,že bez jejich pomoci je všechno mnohem obtížnější, obzvlášť co se sportu týká.

Jsme přesvědčeni, že možnostmi, zkušeností a kvalitní kontinuální prací jsme schopni vychovat a časem uplatnit naše svěřence ať už v domácí nejvyšší soutěži, nebo v zahraničí a tím si zároveň budovat svoje jméno jako top značku v našem oboru.